Zapraszamy na 58. Ogólnopolski Rejs Żeglarski Energetyków

Tegoroczny Rejs Energetyków odbędzie się w dniach 25.07.2020-08.08.2020, na środkowym i północnym akwenie Wielkich Jezior Mazurskich.

Zaproszenie jest skierowane głównie dla pracowników firm energetycznych i ich rodzin z całej Polski, ale również dla osób spoza tej branży.

Koszt udziału w dwutygodniowym Rejsie dla osoby zatrudnionej w firmie energetycznej wynosi 900 zł. Uczestnicy spoza branży energetycznej będą zapisywani na Rejs w drugiej kolejności, w miarę wolnych miejsc. Koszt ich udziału w Rejsie wynosi 1100 zł.

W tym roku Rejs Energetyków organizowany jest we współpracy ze Stowarzyszeniem Edukacji Żeglarskiej „Kapitan”. Mamy więc przyjemność zaprosić państwa również na KURS na stopień żeglarza jachtowego, który osoby zainteresowane będą mogły odbyć podczas tego rejsu. Kurs zakończy się egzaminem państwowym. Jest to idealna okazja to zdobycia uprawnień żeglarskich!

Odpłatność za kurs wynosi 950 zł od osoby + koszt egzaminu i patentu, które uczestnik uiszcza do PZŻ:
– dla osób uczących się +125 zł egzamin +25 zł patent,
– dla osób pracujących +250 zł egzamin + 50 zł patent.

W ramach udziału w Rejsie organizatorzy zapewniają wiele atrakcji! Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 3 kwietnia 2020! Informacje dotyczące zgłoszeń i wszelkie szczegóły w Zaproszeniu poniżej.

Serdecznie zapraszamy! 

Kpt. Jerzy Markowski